Video kurzy

PAMATUJTE, ŽE NA LEKCE SE MŮŽETE PODÍVAT, KDYKOLI CHCETE 🙂

V životě velmi často nevyhrává ten, kdo je silnější nebo moudřejší, ale ten, kdo se nejvíce dokáže přizpůsobit změnám, které život přináší.

Chcete si rozšířit své floristické kompetence , ale nemůžete přijít na moje workshopy? Učíte se raději vlastním tempem nebo se rádi vracíte ke školicím materiálům?

 Něco pro vás mám

Dali jsme si hodně práce, aby se naše video kurzy staly efektivní školou pro floristy – internet dává téměř neomezené možnosti, ale nejprve je musíte zkrotit a využít pro své potřeby. Zhostili jsme se tohoto nelehkého úkolu a jsme hrdí na výsledky . Opravdu stojí za to!
Abyste si obsah mohli přizpůsobit svým potřebám, rozdělili jsme naše videa na různá témata. 

Jedná se o novou sérii kurzů, ve kterých se zaměřuji především na důkladné vzdělávání svých zájemců. Jde o videa odborných nahrávek , ve kterých sdílím své zkušenosti, sdílím své znalosti a učím vás nejdůležitějším technikám , které jsou nezbytné pro práci každého floristy. Pokud začínáte své dobrodružství s floristikou a chcete se krok za krokem naučit vytvářet jednotlivé floristické dekorace nebo potřebujete systematizovat své znalosti a dosavadní dovednosti, pak jsou tyto kurzy právě pro vás !

Uvítám Vaše dotazy a náměty na další videa o které máte zájem.

Děkuji za Vaši přízeň. Pavlína

Odkaz na stránky s video kury: https://floweracademy.cz/kategorie-produktu/video-kurz/