Novinka

FITODESIGN – NOVINKA v naší nabídce! Rádi pečujete o pokojové rostliny? Jste takzvaní milovník rostlin? Nebo už vám možná dochází místo pro další skvělý exemplář? Přihlaste se na workshopy pomocí Fitodesign! Naučíte se zajímavě skládat pokojové rostliny. Už nikdy je nebudete dávat jen do nudných květináčů na parapetu. Ukážeme vám různé zajímavé techniky, povíme si něco o potřebách rostlin, stimulujeme vaši kreativitu. Po workshopu se vrátíte domů s hlavou plnou nových nápadů a váš domov může projít totální revolucí! Jeden a jediný takový seminář, vítejte!

Fito design trend nabízí projektování, montáž a údržbu vertikálního vnitřního zahradnictví. https://floweracademy.cz/obchod/floristika-s-robertem/floristika-s-robertem-fito-desing-pokojove-kvetiny-23-10-2021/

JAKÝ JE PŘÍNOS?

Vnitřní zahradničení je cestou ke zdraví a pohodlí.

1. Vertikální zahradničení v komerčních (domácích) prostorách zvyšuje postavení společnosti a její atraktivitu v očích zákazníků a obchodních partnerů. Je dokázáno, že lidé pracující v místnosti plné živých rostlin vytvářejí více originálních nápadů, dosahují lepších výsledků při řešení mnohostranných úkolů a rychleji se vyrovnávají se svými pracovními úkoly.

2. Rostliny mají pozitivní vliv na psycho-emocionální stav člověka. Zklidňují, dodávají pocit důvěry a také uvolňují napětí a stres.

3. Živé květiny dezinfikují vzduch a obohacují ho kyslíkem a snižují obsah oxidu uhličitého, toxických těkavých látek a patogenů. Vzduch se stává čistým a svěžím.

4. Zahradnictví je nepostradatelné pro udržení optimální vlhkosti vzduchu. To je zvláště důležité v zimě, kdy jsou v provozu topné radiátory a lidé trpí přesušením pokožky a sliznic.

5. Prostředí pokojových rostlin stimuluje mozek k dynamické kreativní práci, tonizuje a povzbuzuje, zvyšuje vytrvalost a zvyšuje mentální aktivitu.

Kde se kurz Uskuteční ??????

https://greenhousepoland.pl/

GREEN HOUSE – PL – ZORY

ul. Kościuszki 63, 44-240 Żory

Odjezd z naši školy Flower Academy, Ostravas Přívoz, ul. Teslová 1117/2d

48 km, 38 minut !!!!!!!!!!!!! 

Pojedeme auty, poskládáme se na naftu (benzín)


Důležité !!!!!

Datum: 23.10.2021 – jednodenní

Odjezd v 9:00 – ul. Teslová 1117/2d

Sebou svačinu, nebo  budeme mít obědovou pauzu, kde si koupíme jídlo

Překlad:  Pavlína Vitková

Cena: 1000,


Co zahrnuje cena ?

Školitel : Robert Rafal Milkowski – mistr světové floristiky

Možná, že jste nevěděli, že jeho vášni jsou právě rostliny a design. Má za svůj život procestovaných hodně kontinentů v oblasti rostlin. Jeho vědomosti jsou neocenitelné. Právě on Vám otevře nové podnikatelské záměry  v oblasti rostlin. Získáte hodně informací, které můžete předávat dál svým zákazníkům. Naučíte se kombinovat rostlin, pečovat o ně. Poradí pár typů, jak jednoduše, ekonomicky si usnadnit život v této rostlinné oblasti.

Po školení bude volný program minimálně na 2 hodiny. Zahradnické centrum se nachází v areálu nákupního centra kde je Auchan, Leroy Merlin a jiné.


Těšíme se na Vaši návštěvu.  Pavlína a Robert

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *