Videokurz – Uzavřená svatební kytice

800,00 

  • Po zaslání platby Vám na email přijde odkaz, přes který jsi můžete video přehrát a zároveň také stáhnout
  • Délka videokurzu – 18 minut
Kategorie:

Ukázka videokurzu:Svatební kytice a orchideje

Ve videokurzu se naučíte, jakou technikou vázat svatební kytice s přiznanými stonky a techniku vkládání orchideje do kytice.

Je známo asi 850 rodů a asi 17000 druhů orchidejí, které jsou rozšířeny téměř po celém světě, nejvíce v tropech, ale i jiných klimatických pásech. Jedná se o jednu z nejpočetnějších čeledí vyšších rostlin.

Orchideje se pěstovaly již od starověku. Neobvyklá jemnost a krása květů orchidejí jsou bezkonkurenční. Kromě pozoruhodné estetiky se tyto květiny vyznačují také určitou rostlinnou inteligenci.

Svatební kytice orchidejí vypadají mimořádně efektně. Kaskádové aranžmá těchto krásných květin vždy vzbuzuje obdiv hostů a na fotografiích vypadá skvěle, hodí se ke každému účesu.

Svatební kytice orchideje jsou jedním z nejoblíbenějších druhů slavnostních kytic. Ochotně o nich rozhodují mimo jiné nevěsty, protože orchideje jsou velmi odolné květiny a neodolatelně krásné, vznešené, jemné ……   Můžeme vytvořit kreativní kompozice: svatební kytice z bílých orchidejí (podtrhující čistotu a nevinnost nevěsty), svatební kytice z fialových orchidejí (pro nevěstu, která ocení originální styl) , svatební kytice z růžových orchidejí nebo krémových, které dominují mimořádnou elegantní. Skutečné tajemství krásy těchto květin však spočívá v jejich přirozené rozmanitosti – popínavá poupata této rostliny často získávají neobvyklé barvy, stejně jako samotné střední poupě. Proto někdy jedna hojná snítka orchideje může nahradit nejsofistikovanější kytici.

Je také třeba připomenout, že svatební kytice z orchidejí v kaskádovém uspořádání na pozadí skromných šatů budou vypadat velmi dekorativně a bohužel mohou odvádět pozornost od oblečení nevěsty. Svatební kytice z orchidejí se lépe hodí k bohatším svatebním šatům.


Program videa:

  • Představení materiálu
  • Příprava květin
  • Příprava orchideji
  • Vazba kytice
  • Úprava stonku
  • Začištění stonku
  • Dokončení svatební kytice

Jak stáhnout videokurz
1. Po zaplacení a potvrzení platby Vám příjde informační mail.
2. V dalším e-mailu Vám přijde informace ke stažení videa – vzor je uveden níže.

Přeji příjemných náučných 18 minut inspirace.  Pavlína