Videokurz – Celokvětinový náramek

300,00 

  • Po zaslání platby Vám na email přijde odkaz, přes který jsi můžete video přehrát a zároveň také stáhnout
  • Délka videokurzu – 9 minut
Kategorie:

Ukázka videokurzu:Celokvětinový náramek se stuhou

Pod pojmem květinový šperk má každý květinář na mysli tyto prvky: náramky, náhrdelníky, náušnice, jednotlivé květiny k připevnění do vlasů, čelenky, věnce, knoflíkové dírky.

Květinové šperky si každým rokem získávají stále více příznivců a jsou stále populárnější. Jeho originalita přitahuje pozornost hostů a umožňuje vám vyniknout zvláštním způsobem. Květinové náramky jsou v posledních letech velmi oblíbené především u svědků na svatbě.

Pozornost si zaslouží i náhrdelníky. Složitě tkané v kombinaci s jemnými květinami dodávají nevěstě mimořádnou originalitu. Často se také nevěsty rozhodnou připevnit si do vlasů jednotlivé květiny nebo rákosí vyrobené na hřebíncích nebo na speciálně tkaných ozdobných drátěných strukturách.
Pro ženicha je na speciálně připraveném špendlíku vyrobena květinová knoflíková dírka. Způsob připevnění k obleku je poměrně snadný a připomíná přišpendlení brože.

Každá květina, kterou florista používá k výrobě květinových šperků, by měla být především svěží, hydratovaná a špičky stonků musí být řádně chráněny. Díky tomu máme záruku, že květiny vydrží v perfektním stavu až do konce svatebního obřadu.

Na závěr velmi důležitá poznámka. Aby si šperk – po vyzvednutí z květinářství – uchoval čerstvost, měli bychom jej skladovat v chladu, mimo sluneční záření.


Program videa:
  • Ošetření květin
  • Příprava materiálu
  • Dekorace stuhy rostlinným materiálem
  • Dokončení

Jak stáhnout videokurz
1. Po zaplacení a potvrzení platby Vám příjde informační mail.
2. V dalším e-mailu Vám přijde informace ke stažení videa – vzor je uveden níže.

Přeji příjemných naučných 9 minut inspirace.  Pavlína