Vánoční stromek do interiéru – 11.12.2021 – Ostrava

1.700,00 

  • Datum : 11.12.2021
  • Hodina : 9:00 – 15:00

Dostupnost: 10 skladem

Kategorie: , Štítek:

Vánoční stromek do interiéru🎄

 

Vánoční strom je nejdůležitějším prvkem bytové dekorace během vánočních svátků. Tento strom nás bude doprovázet několik týdnů, takže by měl vypadat krásně a dobře zapadat do interiéru místnosti.

Podle tradice se vánoční stromek nosil na Štědrý den a podle regionu mohl stát až do Zjevení Páně 6. ledna nebo do Představení Páně, které připadá na 2. února. V současné době se vánoční stromky doma oblékají mnohem dříve, aby si od poloviny prosince užily sváteční atmosféru a vnesly do domova jedinečnou atmosféru příprav na Vánoce.


Workshop 🎄

 

  • je pro všechny, kteří mají rádi kreativní práci.

Co očekávat od kurzu?🎄

 

Místo tradičního zeleného stromu pokrytého lampami, cetkami a řetězy můžeme zkusit modernější podobu našeho vánočního stromku. Zajímavý vánoční strom může být vyroben například z papíru nebo drátu, který vytvarujeme do správného tvaru. Výběr materiálu nemá hranice kreativity.  Výroba tohoto typu ozdoby není obtížná a určitě to bude originální řešení, které se vymyká tradičním stromům.

Zajistěte si odvoz dekorace autem !!!!!!!!!

Stromek bude do velikosti 160 cm – 180 cm, šířka přibližně 50 cm – 100 cm.

Vánoční stromky jsou neodmyslitelným atributem Vánoc. Stále častěji však chceme mít v našich květinářstvích a domovech jeho modernější verzi. Naše školení vám umožní získat pokročilé znalosti v oblasti technik vytváření vánočních stromků. Během našeho školení vám ukážu, jak vytvořit jedinečné  vánoční stromky od základu.


Důležité:🎄

 

  • Datum : 11.12.2021
  • Hodina : 9:00 – 15:00

✔ Sebou – zahradnické nůžky, štípačky na drát, nůžky na papír

✔ Co zajistím – materiál, kávu, čaj

✔ Cena – 1700,- Kč

✔ Kde to bude – Ostrava Přívoz, ul. Teslová 1117/2d

✔ Lektor: Pavlína Vitková

✔ Mobil: +420 608 861 612

✔ Email.: [email protected]


Těším se na Vás , lektorka Pavlína