,

kytice v konstrukcích – 11. 3. 2023 – Ostrava

9.000,00 

Kytice + Kytice v konstukcích

Datum: 11. 3. – 12. 3. 2023 – sobota – neděle

Vyčistit
Katalogové číslo: senior5-1 Kategorie: , Štítek:
IMG_6650 (1)

 

Kytice v konstrukcích

 

Budeme pracovat s ekonomickým materiálem, který Vám dá podněty pro navýšení Vašeho zisku.

Květina je podstatou ženskosti, krásným darem a symbolem lásky. Darujte svému blízkému něco, co vám prospívá jak materiálně, tak duchovně. Kurz aranžování kytic je věda založená na lásce k přírodě, což je také příležitost setkat se s úžasnými lidmi v čele s mistrem světové floristiky Robertem Milkowskim.  Součástí kompetenčního kurzu je naučit se vybírat květiny na kytice a také materiály a dekorativní prvky, smysl pro styl a vizuální analýzu, která vám pomůže pochopit, v čem je přehledná kytice odlišná. Pokud milujete přírodu a sníte o tom, že zákazníky překvapíte neobvyklou vazbou přidejte se do našeho týmu.

Floristické trendy jsou zdrojem informací a inspirace pro květinářství.


Pro koho je kurz určen ?

Znáte základy floristiky, ale chtěli byste se specializovat na konkrétní téma?

Zveme floristy i laiky kterým květiny jsou jejich život.

Pokud chcete rozvíjet svoji kariéru v tomto směru a jste začátečník, můžete se přidat. Dostanete zkušeného floristu k ruce, který Vám bude vypomáhat.

Květinový workshop, kde se dozvíte tajemství nádherných a výrazných kytic! Naučíme vás vyjadřovat emoce květinami, naučíte se techniky a hlavně si zdokonalíte kvalifikaci. Díky kombinaci teorie s praxí budou vaše kytice nádherné a profesionální. Naučíte se inspirace a vždy správné kombinace, získáte sebevědomí a výběr druhů květin do kytice už pro vás nikdy nebude problém!

Co je důležité při vytváření floristických kompozic?

Dobrý Florista musí mít rozsáhlé znalosti, aby kompozice, které vytvořil, byly nejen atraktivní a krásné, ale také trvanlivé a šité na míru očekávání klienta. Proto je důležité, aby florista dobře znal různé druhy květin, které mohou být použity v jeho dílech, a měl estetický a umělecký smysl. Schopnost vybrat barvy nebo zajímavou kombinaci květin s doplňky je důležitá. Floristika vyžaduje rozsáhlé znalosti a kombinuje prvky přírody a umění. Vánoční dekorace jsou důležité nejen pro ekonomiku floristy, ale i pro jeho reklamu.

Je jedno jestli to je Vánoční floristika, svatební, věnce, interiéry …… vše vyžaduje vědomosti a techniky, bez kterých se nebudete posouvat dopředu.


Co budete umět za 2 dny floristické školy?

 

Budete plní nových informaci. Práce, z kterých jste měli obavy se Vám stanou samozřejmostí. Vyvarujete se spoustě chyb, které jste doposud dělali. Usnadníte si práci díky novým technikám. Získáte sebevědomí. Naučíte se ekonomicky prodávat svoje návrhy a konečné práce.

Floristika je životní styl mezi květinami a jinými rostlinami, jejich neustálé pozorování, komunikace s nimi a obdivování jejich krásy. V mysli opravdového floristy se neustále objevují nové nápady pro jejich použití v interiérovém designu.

 • Kde se je naučit?
 • No přece od nejlepších z nejlepších.
 • Na Vašich hodinách to bude – mistr floristika Robert Rafal Milkowski.

       Techniky kytic

 1. Kytice vázané do konstrukcí a jejich využití a nabídka zákazníkovi
 2. Kytice s  neflorálním materiálem
 3. Kytice v konstrukcích

Florista Specialista – Kytice –  v projektu se zaměříme na podporu provozování floristické společnosti. Budeme pracovat s ekonomickým materiálem, který Vám dá podněty pro navýšení Vašeho zisku. Neustále sledujeme běh floristiky a poptávku zákazníka – víme jak, a řekneme Vám, jak zůstat umělcem a komerčně být TOP.


Důležité:

 • Datum: 11. 3. – 12. 3. 2023 – sobota – neděle
 • Hodiny:  9:00 h – 17:00 h.
 • Cena : 9 000,- Kč.  
 • Občerstvení: – v době výuky bude k dispozici káva, čaj, voda.
 • Nářadí: – Každý účastník si přinese svoje nářadí – štípací nůžky, zahradnické nůžky, nůž na květiny, nůžky na textilii.
 • Místo: – Ostrava Přívoz, Teslová 1117/2D
 • Certifikát : Flower Academy  s.r.o.
 • Lektor: Robert Milkowski v zastoupení firmy – Green House, Žory, Poland – https://greenhousepoland.pl/
 • Tlumočník: Pavlína Vitková
 • Kontakt: +420 608 861 612
 • Email: [email protected]

Těšíme se na Vás. Robert a Pavlína

 

Vyberte z nabídky

9000, Benefit Plus, Bude Hrazeno Edenred – Compliments, Multi, Multi FKSP, Academika, e-Ticket, Bude hrazeno Sodexo – Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi Pass Card, Bude hrazeno Up – Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta