,

Kvalita + ekonomika, svatební kytice – 6. 5. -7. 5. 2023 – Ostrava

10.000,00 

Svatební floristika 

Datum:  6. 5. – 7. 5. 2023 – SOBOTA, NEDĚLĚ

Vyčistit
Katalogové číslo: senior6-1 Kategorie: , Štítek:
Svatební floristika 

 

Svatební kytice dotváří vzhled nevěsty ve svatební den, proto je důležité, aby byla dobře vybrána a vyrobena s vkusem.  V brzké době se svatební floristika vrátí zpět k umění  floristických svatebním kytic. Buďte připraveni na převislé kytice, kombinované styly,  glamelii…… Naučte se techniky všech stylů kytic.

Boho styl odvážně vstoupil do svatebních trendů v celé své kráse. Styl, který má daleko od klasických, kompaktně uspořádaných kytic, kde má tvar a tvar vybraných rostlin velký význam a který láká paletou barev.
Spolu s ním byla položena věčná otázka, kterou si kladly pravděpodobně všechny nevěsty, jakou svatební kytici si vybrat, co je nejmódnější v této sezóně a co bude možné v tento krásný den každého oslnit.

Věnce, korsáže, náramky zdobily nevěsty již od starověku. byla dlouhá přestávka, a znovu jsme zpět. Nyní na něj myslí stále více nevěst. Jedna věc je jistá – mít živé květiny v jakékoli formě na svatbě dodává majiteli hodně kouzla. Bez nich by byl celý styl nudný a nevýrazný. Typ květinové ozdoby by si měla zvolit naše klientka sama, na nás je, aby nevěstě v takový důležitý den dodala dekorace sebevědomí.

Rostliny mají velmi pozitivní vliv na naši psychiku, potěší oči jejich barvami, působí na smysly, dodávají kyslík, zvlhčují vzduch. Není tedy divu, že tak dychtíme zůstat v pokojích s květinovými dekoracemi. Ještě více jsme motivováni vyzdobit prostory, když se blíží datum zvláštních událostí.

Samozřejmě by každá dekorace místnosti měla být přizpůsobena druhu akce. Různé kompozice zdobí svatební sály a další – oficiálnější, obchodní akce. Typ dekorace závisí také na samotném interiéru; čím menší a prostornější je daný interiér, tím více možností má květinářství nebo dekoratér. V moderních interiérech se dává přednost jednoduchosti. Počet a typ floristické výzdoby místnosti závisí také na finanční kapacitě klienta.

 


Co je důležité při vytváření floristických kompozic?

 

Dobrý Florista musí mít rozsáhlé znalosti, aby kompozice, které vytvořil, byly nejen atraktivní a krásné, ale také trvanlivé a šité na míru očekávání klienta. Proto je důležité, aby florista dobře znal různé druhy květin, které mohou být použity v jeho dílech, a měl estetický a umělecký smysl. Schopnost vybrat barvy nebo zajímavou kombinaci květin s doplňky je důležitá. Floristika vyžaduje rozsáhlé znalosti a kombinuje prvky přírody a umění. Vánoční dekorace jsou důležité nejen pro ekonomiku floristy, ale i pro jeho reklamu.

Je jedno jestli to je Vánoční floristika, svatební, věnce, interiéry …… vše vyžaduje vědomosti a techniky, bez kterých se nebudete posouvat dopředu.


Pro koho je workshop určen?

 

Pro všechny kdo se věnuje svatebním dekoracím a také chce se naučit technikám a novinkám v této oblasti, kteří potřebují rozvíjet svoji ekonomiku, potřebuji pracovat efektivně s těmi nejlepšími výsledky. Pro ty, kteří se nebojí nových trendů ve floristice a sebou přinášejí novou filozofii.

Pokud chcete rozvíjet svoji kariéru v tomto směru a jste začátečník, můžete se přidat. Dostanete zkušeného floristu k ruce, který Vám bude vypomáhat.


Co budete umět za 2 dny floristické školy?

 

Budete plní nových informaci. Práce, z kterých jste měli obavy se Vám stanou samozřejmostí. Vyvarujete se spoustě chyb, které jste doposud dělali. Usnadníte si práci díky novým technikám. Získáte sebevědomí. Naučíte se ekonomicky prodávat svoje návrhy a konečné práce.

Floristika je životní styl mezi květinami a jinými rostlinami, jejich neustálé pozorování, komunikace s nimi a obdivování jejich krásy. V mysli opravdového floristy se neustále objevují nové nápady pro jejich použití v interiérovém designu.

 • Kde se je naučit?
 • No přece od nejlepších z nejlepších.
 • Na Vašich hodinách to bude – mistr floristika Robert Rafal Milkowski.

Na hodinách svatební floristiky se naučíte jak udělat nevěstě nezapomenutelné okamžiky jejích dne v květinové podobě

 1. Svatební seznam –  start
 2. Techniky kytic
 3. Technika kombinovaná
 4. Moderní vazba kytic
 5. Doplňkové svatební dekorace
 6. Svatební interiér

Ekonomika – Svatba –  v projektu se zaměříme na podporu provozování floristické společnosti. Neustále sledujeme běh floristiky a poptávku zákazníka – víme jak, a řekneme Vám, jak zůstat umělcem a komerčně být TOP.

 Důležité:
 • Datum: 6.5. – 7. 5. 2023 – SOBOTA, NEDĚLĚ
 • Cena : 10 000,- Kč.  

Na všechny kurzy lze uplatnit :

Od společnosti   Up  : Unišek, Unišek +, Gallery Beta, Cadhoc :

Od společnosti  Edenred : Compliments, Multi, Multi FKSP,  Academica, e-Ticket

Od společnosti Benefit Plus

Od společnosti  Sodexo : Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi pass Card


 • Hodiny . 9:00 h – 17:00 h.
 • Občerstvení: – v době výuky bude k dispozici káva, čaj, voda.
 • Nářadí: – Každý účastník si přinese svoje nářadí – štípací nůžky, zahradnické nůžky, nůž na květiny, nůžky na textilii.
 • Místo: – Ostrava Přívoz, Teslová 1117/2D
 • Certifikát : Flower Academy  s.r.o.
 • Lektor: Robert Milkowski v zastoupení firmy – Green House, Žory, Poland – https://greenhousepoland.pl/
 • Tlumočník: Pavlína Vitková
 • Kontakt: +420 608 861 612
 • Email: [email protected]

Těšíme se naši spolupráci Pavlína a Robert
Vyberte z nabídky

10 000, Benefit Plus, Bude Hrazeno Edenred – Compliments, Multi, Multi FKSP, Academika, e-Ticket, Bude hrazeno Sodexo – Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi Pass Card, Bude hrazeno Up – Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta