Dva dny tvoření kytic – 19.2. 2022 – Ostrava

7.000,00 

Kytice

Datum: 19.2. – 20.2. 2022  – sobota – neděle 

Dostupnost: 10 skladem

Katalogové číslo: senior5 Kategorie: , Štítek:
Kytice

 

Květina je podstatou ženskosti, krásným darem a symbolem lásky. Darujte svému blízkému něco, co vám prospívá jak materiálně, tak duchovně. Kurz aranžování kytic je věda založená na lásce k přírodě, což je také příležitost setkat se s úžasnými lidmi v čele s mistrem floristiky Robertem Milkowskim.  Součástí kompetenčního kurzu je naučit se vybírat květiny na kytice a také materiály a dekorativní prvky, smysl pro styl a vizuální analýzu, která vám pomůže pochopit, v čem je přehledná kytice odlišná. Pokud milujete přírodu a sníte o tom, že zákazníky překvapíte neobvyklou vazbou přidejte se do našeho týmu.

Floristické trendy jsou zdrojem informací a inspirace pro květinářství.


Co je důležité při vytváření floristických kompozic?

Dobrý Florista musí mít rozsáhlé znalosti, aby kompozice, které vytvořil, byly nejen atraktivní a krásné, ale také trvanlivé a šité na míru očekávání klienta. Proto je důležité, aby florista dobře znal různé druhy květin, které mohou být použity v jeho dílech, a měl estetický a umělecký smysl. Schopnost vybrat barvy nebo zajímavou kombinaci květin s doplňky je důležitá. Floristika vyžaduje rozsáhlé znalosti a kombinuje prvky přírody a umění.

Je jedno jestli to je Vánoční floristika, svatební, věnce, interiéry …… vše vyžaduje vědomosti a techniky, bez kterých se nebudete posouvat dopředu.


Pro koho je workshop určen?

 

Pro všechny, kteří potřebují rozvíjet svoji ekonomiku, potřebuji pracovat efektivně s těmi nejlepšími výsledky. Pro ty, kteří se potřebuji dostat o další stupně výše. Pro ty, kteří se nebojí nových trendů ve floristice a sebou přinášejí novou filozofii.

Pokud chcete rozvíjet svoji kariéru v tomto směru a jste začátečník, můžete se přidat. Dostanete zkušeného floristu k ruce, který Vám bude vypomáhat.


Co budete umět za 2 dny floristické školy?

 

Budete plní nových informaci. Práce, z kterých jste měli obavy se Vám stanou samozřejmostí. Vyvarujete se spoustě chyb, které jste doposud dělali. Usnadníte si práci díky novým technikám. Získáte sebevědomí. Naučíte se ekonomicky prodávat svoje návrhy a konečné práce.

Floristika je životní styl mezi květinami a jinými rostlinami, jejich neustálé pozorování, komunikace s nimi a obdivování jejich krásy. V mysli opravdového floristy se neustále objevují nové nápady pro jejich použití v interiérovém designu.

 • Kde se je naučit?
 • No přece od nejlepších z nejlepších.
 • Na Vašich hodinách to bude – mistr floristika Robert Rafal Milkowski.

       Techniky kytic

 1. Kytice vázané do nádob a jejich využití a nabídka zákazníkovi
 2. Kytice s  neflorálním materiálem
 3. Kytice v konstrukcích

Kytice –  v projektu se zaměříme na podporu provozování floristické společnosti. Neustále sledujeme běh floristiky a poptávku zákazníka – víme jak, a řekneme Vám, jak zůstat umělcem a komerčně být TOP.


Důležité:

 • Datum: 19.2. – 20.2. 2022  – sobota – neděle 
 • Hodiny:  9:00 h – 17:00 h.
 • Cena : 7000- Kč. 
 • Ubytování: – https://www.ubytovnanerudova.cz/ 300,- den. Absolvent si ubytování zajišťuje a vyřizuje na své náklady osobně.
 • Občerstvení: – v době výuky bude k dispozici káva, čaj, voda.
 • Nářadí: – Každý účastník si přinese svoje nářadí – štípací nůžky, zahradnické nůžky, nůž na květiny, nůžky na textilii.
 • Místo: – Ostrava Přívoz, Teslová 1117/2D
 • Certifikát : Flower Academy  s.r.o.
 • Lektor: Robert Milkowski v zastoupení firmy – Green House, Žory, Poland – https://greenhousepoland.pl/
 • Tlumočník: Pavlína Vitková
 • Kontakt: +420 608 861 612
 • Email: [email protected]

Těšíme se na Vás. Robert a Pavlína