,

Dekorace výloh + Fito desing 18.2.2023

8.000,00 

Datum: 18. 2. – 19. 2. 2023 Sobota – Neděle

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Dekorace výloh

 

Dekorace výloh jsou magnetem, který přitahuje potenciální zákazníky. Ukazují našim zákazníkům naši znalost nejnovějších trendů, sezónnost, naši schopnost povzbudit potenciální zákazníky ke vstupu do našeho obchodu.

Pro koho jsou školení  ???

Není to jen nabídka školení pro floristy, ale také pro všechny, pro které je výstava velmi důležitá a rádi by si v této záležitosti rozšířili své znalosti a dovednosti.

Kde se školení uskuteční  ???

https://greenhousepoland.pl/

Green House – PL – Zory

ul. Kościuszki 63, 44-240 Żory

Odjezd z naši školy Flower Academy, Ostravas Přívoz, ul. Teslová 1117/2d

48 km, 38 minut !!!!!!!!!!!!! 

Pojedeme auty, poskládáme se na naftu (benzín)


Fito design trend nabízí projektování, montáž a údržbu vertikálního vnitřního zahradnictví.

 

JAKÝ JE PŘÍNOS?

Vnitřní zahradničení je cestou ke zdraví a pohodlí.

1. Vertikální zahradničení v komerčních (domácích) prostorách zvyšuje postavení společnosti a její atraktivitu v očích zákazníků a obchodních partnerů. Je dokázáno, že lidé pracující v místnosti plné živých rostlin vytvářejí více originálních nápadů, dosahují lepších výsledků při řešení mnohostranných úkolů a rychleji se vyrovnávají se svými pracovními úkoly.

2. Rostliny mají pozitivní vliv na psycho-emocionální stav člověka. Zklidňují, dodávají pocit důvěry a také uvolňují napětí a stres.

3. Živé květiny dezinfikují vzduch a obohacují ho kyslíkem a snižují obsah oxidu uhličitého, toxických těkavých látek a patogenů. Vzduch se stává čistým a svěžím.

4. Zahradnictví je nepostradatelné pro udržení optimální vlhkosti vzduchu. To je zvláště důležité v zimě, kdy jsou v provozu topné radiátory a lidé trpí přesušením pokožky a sliznic.

5. Prostředí pokojových rostlin stimuluje mozek k dynamické kreativní práci, tonizuje a povzbuzuje, zvyšuje vytrvalost a zvyšuje mentální aktivitu.

 

Každý fytowall je naprosto jedinečný, protože je vytvořen s přihlédnutím k místu instalace a zvolenému stylu.


Pro koho je workshop určen?

Pro všechny !!!!!!!!!  Nepotřebujete na tento kurz speciální znalosti v oblasti hrnkových květin. Velkým přínosem bude pro floristy a obchody s květinami.

Rádi pečujete o pokojové rostliny? Jste takzvaní milovník rostlin? Nebo už vám možná dochází místo pro další skvělý exemplář? Přihlaste se na workshopy pomocí Fitodesign! Naučíte se zajímavě skládat pokojové rostliny. Už nikdy je nebudete dávat jen do nudných květináčů na parapetu. Ukážeme vám různé zajímavé techniky, povíme si něco o potřebách rostlin, stimulujeme vaši kreativitu. Po semináři se vrátíte domů s hlavou plnou nových nápadů a váš domov může projít totální revolucí! Jeden a jediný takový seminář, vítejte!


Kde se kurz Uskuteční ??????

https://greenhousepoland.pl/

Green House – PL – Zory

ul. Kościuszki 63, 44-240 Żory

Odjezd z naši školy Flower Academy, Ostravas Přívoz, ul. Teslová 1117/2d

48 km, 38 minut !!!!!!!!!!!!! 

Pojedeme auty, poskládáme se na naftu (benzín)


Důležité !!!!!

Datum: 18. 2. – 19. 2. 2023

Odjezd v 9:00 – ul. Teslová 1117/2d

Sebou svačinu, nebo  budeme mít obědovou pauzu, kde si koupíme jídlo

Překlad:  Pavlína Vitková

Cena: 8 000,- Kč


Co zahrnuje cena ?

Školitel : Robert Rafal Milkowski – mistr světové floristiky

Možná, že jste nevěděli, že jeho vášni jsou právě rostliny a design. Má za svůj život procestovaných hodně kontinentů v oblasti rostlin. Jeho vědomosti jsou neocenitelné. Právě on Vám otevře nové podnikatelské záměry  v oblasti rostlin. Získáte hodně informací, které můžete předávat dál svým zákazníkům. Naučíte se kombinovat rostlin, pečovat o ně. Poradí pár typů, jak jednoduše, ekonomicky si usnadnit život v této rostlinné oblasti.

Po školení bude volný program minimálně na 2 hodiny. Zahradnické centrum se nachází v areálu nákupního centra kde je Auchan, Leroy Merlin a jiné.


Těšíme se na Vaši návštěvu.  Pavlína a Robert

 


Na všechny kurzy lze uplatnit :

Od společnosti   Up  : Unišek, Unišek +, Gallery Beta, Cadhoc :

Od společnosti  Edenred : Compliments, Multi, Multi FKSP,  Academica, e-Ticket

Od společnosti  Sodexo : Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi pass Card

Od společnosti Benefit Plus


 

Vyberte z nabídky

8000, Benefit Plus, Bude Hrazeno Edenred – Compliments, Multi, Multi FKSP, Academika, e-Ticket, Bude hrazeno Sodexo – Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi Pass Card, Bude hrazeno Up – Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta