,

Dekorace stolu – Dekorace interiéru 25. 3. 2023 – Ostrava

9.000,00 

Datum: 25. 3. – 26. 3. 2023– sobota – neděle

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Stolní dekorace – klasika bude vždy fungovat?

 

Díky originální výzdobě stolu budou pečlivě připravená jídla ještě lépe chutnat. Vhodný obal nejen estetický – může také navodit správnou náladu, zdůraznit téma akce a především zajistit, aby se naši hosté na pozvaném ceremoniálu cítili výjimečně. Pečlivě naplánované nastavení stolu je vynikající ukázkou pro hostitele, která se stává příjemným  vizuálním aspektem setkání.

 

Na dekoraci úspěšné party, oslavy nebo společenské akce nepotřebujeme mít obrovský rozpočet – někdy budou nejlépe fungovat jednoduché nápady, které potěší originalitou a jedinečností. Dekorace by měla být přizpůsobena okolnostem, za kterých se setkáváme s našimi příbuznými. Během letních svátků bychom si měli vybrat jiná řešení a použít jiná řešení při organizování svatební tabule, křtin nebo štědrovečerní večeře. Stojí za to zvážit čas roku a využít jeho barevné inspirace. S námi zjistíte,  jaké dekorace na stůl použít pro různé okolnosti !

Základem krásně prostřeného stolu je ubrus. Klasikou v této věci jsou: bílá, světle šedá a krémová barva. Taková řešení se osvědčí při každé příležitosti – takhle funguje klasika! Zvláště stojí za to věnovat pozornost při zdobení stolu pro křty, přijímání nebo svatební hostiny. Ukáže se ale stůl během méně oficiálních společenských setkání příliš utlumený nebo jednoduše nudný? Klidně! Můžete je rozbít originálními dekoracemi, které s bílou nebo šedou vytvoří kontrastní celek.  

Živé květiny jsou klasickou a zároveň oživující dekorací. Dokonale doplní prostor stolu a hodí se k jakékoli příležitosti, a to jak na oficiální večírek, tak na neformální večer s přáteli. Typ květů a jejich barvy lze přizpůsobit převládajícímu období – to zdůrazní převládající dobu a přinese specifickou lehkost. Každá rostlina krásně splyne s jasným ubrusem a klasickým nádobím. Květy lze umístit do vázy, ale také ty, které jsou umístěny na talířích, budou dobře fungovat. To je klasika!

Naučte se být vždy o krok dopředu. Jak?

Na našem dvou denním workshopu s Robertem se naučíte používat správné tvary, barvy, vzdálenosti a další související důležité zákonností týkající se dekorace stolu květinami.


Pro koho je workshop určen?

 

Pro všechny, Kteří potřebuji pracovat efektivně s těmi nejlepšími výsledky. Pro ty, kteří se potřebuji dostat o další stupně výše. Pro ty, kteří se nebojí nových trendů ve floristice a sebou přinášejí novou filozofii.

Pokud chcete rozvíjet svoji kariéru v tomto směru a jste začátečník, můžete se přidat. Dostanete zkušeného floristu k ruce, který Vám bude vypomáhat.


Co budete umět za 2 dny floristické školy?

 

Budete plní nových informaci. Práce, z kterých jste měli obavy se Vám stanou samozřejmostí. Vyvarujete se spoustě chyb, které jste doposud dělali. Usnadníte si práci díky novým technikám. Získáte sebevědomí. Naučíte se ekonomicky prodávat svoje návrhy a konečné práce.

Floristika je životní styl mezi květinami a jinými rostlinami, jejich neustálé pozorování, komunikace s nimi a obdivování jejich krásy. V mysli opravdového floristy se neustále objevují nové nápady pro jejich použití v interiérovém designu.

 • Kde se je naučit?
 • No přece od nejlepších z nejlepších.
 • Na Vašich hodinách to bude – mistr floristika Robert Rafal Milkowski.

Důležité:

 • Datum: 25. 3- . 26. 3. 2023 – sobota – neděle
 • Hodiny:  9:00 h – 17:00 h.
 • Cena : 9000,- Kč.  
 • Občerstvení: – v době výuky bude k dispozici káva, čaj, voda.
 • Nářadí: – Každý účastník si přinese svoje nářadí – štípací nůžky, zahradnické nůžky, nůž na květiny, nůžky na textilii.
 • Místo: – Ostrava Přívoz, Teslová 1117/2D
 • Certifikát : Flower Academy  s.r.o.
 • Lektor: Robert Milkowski v zastoupení firmy – Green House, Žory, Poland – https://greenhousepoland.pl/
 • Tlumočník: Pavlína Vitková
 • Kontakt: +420 608 861 612
 • Email: [email protected]

Těšíme se na Vás. Robert a Pavlína

 

Vyberte z nabídky

9000, Benefit Plus, Bude Hrazeno Edenred – Compliments, Multi, Multi FKSP, Academika, e-Ticket, Bude hrazeno Sodexo – Fokus Pass, Dárkový Pass, Flexi Pass, Flexi Pass Card, Bude hrazeno Up – Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta