FLORISTA SPECIALISTA – Projektová dokumentace rostlin – 4.7. 2021 – Ostrava

8.400,00 

Datum: 4.7. – 5.7. – 6.7. 2021 – NEDĚLĚ, PONDĚLÍ, ÚTERTÝ

Dostupnost: 8 skladem

Kategorie: Štítek:
Projektová dokumentace rostlin

 

Základem každého kvalitně provedeného floristického díla je vždy projektová dokumentace, ve které kromě samostatného návrhu dekorace najdete i podrobný plán, vizualizace plánované podoby, výkres technických prvků i podrobnou textovou přílohu, která popisuje současný stav i záměr floristy. Pokud chcete svou práci navrhnou firmám a VIP zákazníkům  je třeba začít s projektovou dokumentaci, která bude vypovídat o Vašich schopnostech a vědomostech ve Vašem oboru floristiky.


Kdo je FLORISTA SPECIALISTA ?

 

Profesionál v této oblasti – floristi využívají veškeré své řemeslné zpracování k tomu, aby vytvořili květinovou výzdobu, kterou sami navrhli. Díky zkušenostem a technikám dovedli své práce k originalitě. Jejich vkus je také ovlivněn módními styly, které v současnosti převládají ve floristice, a ty se často mění, proto musí být ve střehu.

Florista na vyšším stupni – specialista, je výtvarník s vlastním projektem, který je ve všech směrech zpracovává k originalitě. Sleduje veškeré módní trendy v bytovém designu, v módních trendech. Vyhledává výzvy a učí se novým technikám. Nebojí se prosadit ve své profesi.


Co je důležité při vytváření floristických kompozic?

 

Dobrý Florista musí mít rozsáhlé znalosti, aby kompozice, které vytvořil, byly nejen atraktivní a krásné, ale také trvanlivé a šité na míru očekávání klienta. Proto je důležité, aby florista dobře znal různé druhy květin, které mohou být použity v jeho dílech, a měl estetický a umělecký smysl. Schopnost vybrat barvy nebo zajímavou kombinaci květin s doplňky je důležitá. Floristika vyžaduje rozsáhlé znalosti a kombinuje prvky přírody a umění. Vánoční dekorace jsou důležité nejen pro ekonomiku floristy, ale i pro jeho reklamu.

Je jedno jestli to je Vánoční floristika, svatební, věnce, interiéry …… vše vyžaduje vědomosti a techniky, bez kterých se nebudete posouvat dopředu.


Pro koho je workshop určen?

 

Především pro zkušenější floristy, kteří potřebují rozvíjet svoji ekonomiku, potřebuji pracovat efektivně s těmi nejlepšími výsledky. Pro ty, kteří se potřebuji dostat o další stupně výše. Pro ty, kteří se nebojí nových trendů ve floristice a sebou přinášejí novou filozofii.

Pokud chcete rozvíjet svoji kariéru v tomto směru a jste začátečník, můžete se přidat. Dostanete zkušeného floristu k ruce, který Vám bude vypomáhat.


Co budete umět za 3 dny floristické školy?

 

Budete plní nových informaci. Práce, z kterých jste měli obavy se Vám stanou samozřejmostí. Vyvarujete se spoustě chyb, které jste doposud děla

 1. Usnadníte si práci díky novým technikám. Získáte sebevědomí. Naučíte se ekonomicky prodávat svoje návrhy a konečné práce.

Floristika je životní styl mezi květinami a jinými rostlinami, jejich neustálé pozorování, komunikace s nimi a obdivování jejich krásy. V mysli opravdového floristy se neustále objevují nové nápady pro jejich použití v interiérovém designu. Po kurzu bude umět prezentovat svoje nápady pro Vaše zákazníky.

 • Kde se je naučit?
 • No přece od nejlepších z nejlepších.
 • Na Vašich hodinách to bude – mistr floristika Robert Rafal Milkowski.
 1. Příprava projektové dokumentace rostlin,
 2. Stanovení kulturních základů florista,
 3. Kytice,
 4. Aranžování,
 5. Příprava na samostatnou praxi workshopu.
 6. Konečný návrh projektové dokumentace

Důležité:

 

 • Datum: 4.7. – 5.7. – 6.7. 2021 – NEDĚLĚ, PONDĚLÍ, ÚTERTÝ
 • Cena : 8400,- Kč.  Pro studentky, které se  zúčastnily už z některých předešlých kurzů cena 7 700,- Kč.
 • Platbu  prosím v hotovosti na místě.
 • Hodiny . 9:00 h – 17:00 h.
 • Ubytování: – https://www.ubytovnanerudova.cz/ 300,- den. Absolvent si ubytování zajišťuje a vyřizuje na své náklady osobně.
 • Občerstvení: – v době výuky bude k dispozici káva, čaj, voda.
 • Nářadí: – Každý účastník si přinese svoje nářadí – štípací nůžky, zahradnické nůžky, nůž na květiny, nůžky na textilii.
 • Místo: – Ostrava Přívoz, Teslová 1117/2D
 • Certifikát : Flower Academy  s.r.o.
 • Lektor: Robert Milkowski
 • Tlumočník: Pavlína Vitková
 • Kontakt: +420 608 861 612
 • Email: [email protected]

Těšíme se naši spolupráci Pavlína a Robert