Dárkový poukaz

  • Zadejte výše libovolnou hodnotu
  • Zvolte níže libovolný počet poukázek
Kategorie:Všichni se shodneme, že květinová výzdoba v bytě, domě, firmě, hotelu, penzionu, a to uvnitř i ve venkovních prostorách, vypadá skvěle a dodá prostředí na atraktivitě. Můžeme si koupit řezané nebo naaranžované rostliny, ale můžeme se také práci s květinami naučit a stát se floristou-specialistou, případně si rozšířit svoje znalosti v oboru. Flower Academy pořádá kurzy aranžování květin v Ostravě, v Brně a také v Praze. Zájemci si mohou vybrat některý z akreditovaných kurzů, jednodenních nebo odpoledních workshopů, případně si mohou domluvit individuální kurz na objednávku.

Potěšte svoje blízké, nadčasovým uměním floristiky, zakoupením dárkového poukazu. Cenu si můžete určit sami v jaké výši si přejete. Poukaz se následovně použije dle přání obdarovaného. Platnost poukazu je 1 rok od data zakoupení.

Jak použít dárkový poukaz : Po zakoupení dárkového poukazu obdržíte kód, který uplatníte u výběru kurzu v našem eschopu přímo v pokladně – košík.

Pokud si přejete zaslat tištěnou formu poukazu, poprosím meilem zaslat info – jméno a příjmení obdarovaného, číslo objednávky.

Poukaz ke stažení a vytištění i včetně kódu poukazu (a platnosti poukazu) obdržíte po zaplacení na mail.