Vánoce jsou obdobím plným radosti a kreativity

Vánoční čas je ideální příležitostí k vytváření tradičních dekorací, a věnec není výjimkou. Zde máte nápad, jak mohou rodiče připravit adventní věnec a nechat děti, aby ho samy dozdobily: Tato aktivita nejenže vytvoří krásný vánoční věnec, ale také posiluje rodinnou atmosféru a vytváří tradiční příběhkterý děti budou vzpomínat.

Závěsný. Květinový strom je skutečným poutače nejen pro domovy. V květinářství, pro firmu to znamená, že jsou výjimeční, odlišují se od ostatních.

Působí slavnostním dojmem, aniž by o byla jedle. Prostory by měly být světlé a vzdušné, pokud chcete opravdu zapůsobit. Můžete pracovat s jakoukoli velikostí, která Vám vyhovuje.

Klasický balicí papír je fajn, ale co takhle přidat trochu originality? Zkombinuj různé druhy papíru, přidej květiny, nebo vytvoř malý vánoční šperk, který může zdobit nejen dárek, ale i stromeček po rozbalení. 

Malé dekorace mohou být opravdu půvabné a dodat tvému domovu vánoční atmosféru. Vyzkoušej malé vázy s jednoduchými květinovými kompozicemi, které přidají nádech přírody do tvého interiéru. Další možností jsou malé věnce z jehličí nebo sušených květin. Záleží na tvé fantazii, můžeš použít cokoli co máš po ruce, co roste v květináči, využít veškeré vánoční přízdoby.

Začněte zakoupením nebo vytvořením základu pro vánoční dekoraci. Uspořádejte kreativní odpoledne, kde děti mohou přidávat své vlastní dekorace. Dejte jim volnost v projevu kreativity a nechte je rozhodnout, jak bude jejich dekorace vypadat. Použijte cokoli, děti mají úžasnou fantazii, sami budete překvapení z konečného výsledků. 

A teď přichází na řadu děti! Připravte pro ně různorodé dekorační prvky, jako jsou vánoční kuličky, stuhy, mašle, malé ozdoby nebo dokonce malé vánoční figurky. Dejte dětem volnou ruku, aby svoji dekoraci zdobily podle svých představ.

Tato aktivita nejenže vytvoří krásnou vánoční dekoraci, ale také posiluje rodinnou atmosféru a vytváří tradiční příběh, který děti budou vzpomínat. 

Tímto způsobem se stává příprava vánočních dekorací rodinným rituálem plným radosti a kreativity. 

Přeji vám krásné a pohodové vánoce! Pavlína